פרסום באינטרנט


 

פרסום באינטרנט זה פירסום אפקטיבי!

 

לא משנה אם אתם עובדים או מנהלים ארגון ציבורי, חברה תעשייתית או חברה שמספקת שירות כל שהו ללקוחות בארץ או בחו"ל, פרסום באינטרנט הוא הערוץ היעיל ביותר, הזול ביותר, האינסטנט (מיידי) ביותר והבשורות הטובות הן שלהבדיל מפרסום ברדיו, טלויזיה, עיתונות או שלטי חוצות, שם צריך להעזר באנשי פירסום ושיווק מקצועיים (תקציבאים, קופירייטרים, קנייני מדיה, מעצבים ועוד), כאשר מדובר על פרסום באינטרנט - כל אחד שמעט מבין את המדיה יכול להתחיל לפעול בערוצים העומדים לרשותו. מהם אותם ערוצי פרסום באינטרנט העומדים לרשותכם? הכל בכתבה הבאה.

 

פרסום באינטרנט - הדרך להעביר מסרים שיווקים מכירתיים בפרק זמן קצר:

האינטרנט הוא כלי דינאמי. הוא עומד לרשותכם 24 שעות ביממה במהלך7 ימות השבוע. להבדיל מרכישת שלט חוצות באזור מסויים (לדוגמה: שלט חוצות על קיר איילון - צומת ההלכה), אשר הופך זמין לתקופה מוגבלת רק מתאריך רכישת המדיה באופן רשמי, לרשת האינטרנט אפשר להתחיל להזרים מסרים בכל עת נתון. בדיוק לאחר קריאת מאמר זה לגודמה, תוכלו להתחיל להעביר מסרים באמצעות האינטרנט הו או בלשון מקצועית לפעול בדרך של פרסום באינטרנט. פרט לערוץ של פרסום באינטרנט באמצעות באנרים שיווקיים (מודעות פרסום באתרים), אותן לוקח זמן להפיק (בנייה ועיצוב של באנר), פרסום באינטרנט מתבצע באמצעות העברת תכנים ואותם ניתן להכניס הן לאתר או אתרי הבית שאתם מפעילים בשם החברה או הארגון בו אתם עובדים או באמצעות אתר אחר שהוא הסוואה לפעילות הארגון וכן ניתן להחדיר מסרים שיווקיים / מכירתיים דרך אתרים אחרים באמצעות - העברת מידע כך שעורכי האתר יעלו את התכנים כחדשות, כתבות, מאמרים או לחילופין, ניתן לפעול בדרך של פרסום באינטרנט תוך כתיבת טוק-בקים, השתתפות בפורומים וכתיבת בלוגים.


פרסום באינטרנט - מדוע זה כל כך יעיל?

פרסום באינטרנט הוא כל כך יעיל מאחר והוא מאפשר פעולה מיידית כפי שצויין בכל שעה נתונה. פרסום באינטרנט הוא כל כך יעיל משום שהוא מאפשר לגולש הנחשף למסרים השיווקיים להגיב במקום (בזמן אמת) לתכנים הן באמצעות כתיבתתגובות, שאלות, הערות וכן באמצעות מילוי ישיר של פרטים באמצעות דפי מידע אשר אתם, כאחראים על פרסום באינטרנט משחילים במסגרתהעלאת באנרים, בתוך אתר הבית ובכל מסגרת של שיתוף פעולה עם אתרים וחברות אחרות באתר. בצורה כזו, הגולש יכול להגיב ולבצע פניה ישירה לחברה או הארגון לצורך בירור פרטים או אפילו קניה ישירה (יש כיום יותר ויותר מוצרים אותם ניתן לרכוש און ליין וכן שירותים אליהם אפשר להרשם דרך טפסים באתר).


פרסום באינטרנט מדוע זה כל כך משתלם?

פרסום באינטרנט הוא זול ביחס לכל המדיות המתחרות (רדיו, עיתונות, שלטי חוצות ובעיקר - פירסומות טלויזיה). שטחי הפירסום זולים יותר, הפקת הקמפיין זולה יותר והתוצאות - הופכות יותר ויותר כדאיות. כמו כן, יש גם ערוצי פרסום באינטרנט שהם בחינם אין כסף! כן כן, רק על שטחי פרסום משלמים אבל כאשר מדובר על כתיבת תכנים, מאמרים, כתבות וידיעות חדשותיות באתר הבית או באתרים אחרים - זה בחינם!