בניית אתרים - לא כל אחד יכול

 

חושבים שכל נער בן 14 יכול לבנות אתרבעצמו? יכול להיות שיש נערים בני 14 שמסוגלים לבנות לבד אתרים הבעיה היא שהם יבנו אתרים שנקראים בדיוק כמו אתרים שנערים בני 14 בונים, סתם מתוך חובבנות. כאשר מדובר כיום על בניית אתרים עסקיים, אתרי בית תדמיתיים של חברות מובילות ו/או של חברות פורצות חדשות, חשוב שהפרויקט של בניית אתרים יהיה בידיים מקצועייות שכן האתר שנבנה הוא אתר בעל ערך אסטרטגי לחברה.

 

בניית אתרים - חשוב לדעת איך לאפיין אתר בצורה מקצועית:

אתרי אינטרנט בימינו אנו הם הרבה דבריםף צבעוניים, חדשניים, מקוריים, אינטראקטיביים ועוד.אין נישה אחת של אתר שאפשר להציץ באינטרנט, לראות אתר או שניים ולהגיד "או קיי, בדיוק אתר כזה אנו צריכים". ישנם כל כך הרבה מודלים של אתרים ולכן ישנם כל כך הרבה מקום לתכנון אסטרטגי כאשר מדובר על בניית אתרים ולכן חשובלפנות לחברות המתמחות בשירותי בניית אתרים. חברות בניית אתרים מקצועיות יכולות לתת לך את הפתרונות הכוללניים של בחירת מודל האתר, התאמת נפח האתר לצרכים של החברה מבחינת כמות המידע וסוג המידע (חברת בניית אתרים מקצועית תדע לזהות כמה תכנים ואיזה סוג של תכנים כגון תמונות, וידיאו, קבצי מוזיקה, אנימציה, ארכיון ועוד - אתם צריכים באתר מסוג האתר שלכם). אלו החלטות שצריכות להתקבל על ידי מקצוענים ואלו החלטות שניתן יהיה ליישמן רק אם הנושא יטופל על ידי מקצוענים.


בניית אתרים - חשוב לדעת כיצד לעצב אתר בצורה מקצועית:

בניית אתרים היא ממש לא שלמה אם לא עובדים על הערוץ של תכנון אתר יחד עם מעצב אתרים מוסמך. אנשים בוחרים אתרים מתוך רשימות אינסופיות על פי עמודי תוצאות של מנוע חיפוש, כאשר הם יודעים שיש להם המון אופציות ולכן, גולשים מקבלים החלטות בתוך שניות ספורות! מרגע שהם נכנסים לאתר לגבי הכוונה שלהם (אם להמשיך לגלוש באתראו להמשיך הלאה).אתר חייב להיות אסתטי. אתר חייב להזמין גולשים לרצות להשאר ולראות מה יש לאתר להציע מבחינת התכנים. הגולש כן מסתכל על הקנקן.


בניית אתרים - חשוב לאפיין ממשק משתמש יעיל ונוח לשימוש:

נכון שילדים בני 14 יכולים לעבוד לבדם על בניית אתר (כבר ציינו איך האתר הזה יראה בסופו של דבר...) אבל כאשר מדובר על אפיון נכון של ממשק משתמש, היינו צוות האתר או עובדים שונים של הארגון, כאן כבר חשובה הקורלציה בין בניית אתרים לצרכים של עובדי הארגון. ישנם ארגונים בהם עובדים רבים הינם בעלי גישה לאפליקציות בארת (דוגמא: מנהלת כוח אדם מבצעת שימוש ברובריקה של משרות פתוחות, מנהל פרסום משתמש בממשק משתמש בכדי להעלות ולעדכן פרסום אודות מבצעים וכו').


בניית אתרים - חשוב שמי שמטפל בבניית אתרים יהיה גם מומחה לקידום אתרים ברשת:

איש אינו בונה כיום אתרים סתם ככה בשביל שיהיה לגולשים עוד קצת מידע בשביל הידע הכללי. מאחורי כל אתר מסתתרתאג'נדה ולכן אתרים נבנים במטרה להגיע לציבור רחב או לציבור ממוקד של גולשים משמע - כל מי שבונה אתר חשוב לו שהאתר יהיה אתר מקודם. חברת בניית אתרים מקצועית היא זו שנותנת מענה מקצועי לנושא.